HAKKIMIZDA

Faaliyette bulunduğu bütün sektörlerde toplumun hayat standartlarını yükseltme ve toplumsal değer oluşturma misyonuyla hareket eden HAG Group; geliştirebilir alanlarda yaptığı yatırım kararlarıyla ülkemizin hem ekonomik hem de sosyal kalkınmasına destek olmayı amaç edinmiştir.

Bulunduğu sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eden HAG Group, profesyonel yönetimi ve güçlü mali birikimi ile de Türkiye’nin öncü firmalarından biri durumundadır. Bununla birlikte markamız geliştirdiği profesyonel kurumsal kimliğini organizasyon başarısı ile birleştirerek bulunduğu her sektörde saygı gören bir firma konumuna gelmiştir.

HAG Group’un faaliyette bulunduğu sektörler; gayrimenkul, mimarlık, akaryakıt, otomotiv, perakende, tarım ve turizm hizmetleri gibi gelişime açık sektörlerdir.

Ele aldığı özel mühendislik projelerini hayata geçirmeyi başaran HAG Group kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir büyümeyi hedeflemiştir.

Ülkemize ve müşterilerimize duyduğumuz sorumluluk duygusuyla yaptığımız işlerin kalitesi kadar doğaya ve sosyal yapıya da oldukça önem vererek ülkemizin her bölgesinde doğayı koruyan, kaliteli, örnek gösterilecek projeler üretiyoruz. Bu düşünceyle HAG Group dengeli büyümeye ve ülkemizin itibarını arttırmaya devam edecektir.